Avariiliste autode kokkuost Eestis

Carbuy
Avariijärgselt on autot üsna raske müüa. Ostjad suhtuvad isegi kergelt kriibitud sõiduvahendisse ettevaatusega, aga kui sõiduk vajab tõsist või kapitaalremonti, kauplevad üldse viimse  hingetõmbeni, et hinda alla saada. Auto utiliseerimise võimalust ei maksa siiski kohe otsima hakata.Meie avariiliste autode kokkuost Eestis aitab teil auto maha müüa tulusalt ja kiiresti sõltumata vigastuste «intensiivsusest». Ostame igasuguses seisukorras sõidukeid – nii väikeste vigastustega kui kapitaalremonti vajavaid. Meile saate müüa isegi auto, mis ei sõida!Pakume seejuures Eesti kõrgeimat hinda.

Avariiliste autode ost Eestis probleemideta ja operatiivselt

Meie ettevõttele saate müüa auto pärast avariid kõigest 1-2 päeva jooksul ja kõrge hinnaga ning seda isegi juhul, kui auto ei ole sõidukorras ja vajab kapitaalremonti, mille hind ületab uue mudeli hinda.

Avariilise auto müük toimub võimalikult lihtsalt ja probleemivabalt:

  • Te ei pea autot kusagile transportima. Meie töötajatuleb kohale sinna, kus auto seisab, hindab selle umbes 30 minutiga, vormistab «kapotil» Eestis standardse vormikohase korraliku ostu-müügilepingu ja teie saate raha. Auto veame me ise minema.
  • Ostame igasuguses seisukorras autosid. Pole tähtis, kas sõiduk vajab kapitaalremonti või ainult kere rihtimist, kas see on sõiduvõimeline või mitte või on üldse «hunnik vanametalli». Hinnad on sõltumata seisukorrast alati kõrged.
  • Registreerime ise kõik ümber. Vormistame ise auto ostu-müügilepingu kooskõlas Eesti seadusandlusega ning edastame vastavatele asutustele ning vormistame omanikuvahetuse. Teie ei pea tegema mitte midagi.

Tegutseme täielikus vastavuses Eesti seadustega. Seepärast ei osta me ärandatud,  koormatud ega «vaidlusaluseid» sõidukeid. Kui autoga on dokumentaalselt kõik korras, ostame selle ära kiiresti ja tulusalt!

Kuidas toimub avariiliste autode ost Eestis

Tegutseme Eestis juba aastaid. Seepärast oleme loonud ja optimeerinud avariiliste autode ostuprotseduuri selliseks, et see oleks sõiduki omaniku jaoks võimalikult kiire ja mugav.

Autode ost pärast avariid käib võimalikult kiiresti. Paljud meie kliendid müüvad auto ja saavad raha kätte kohe meie poole pöördumise päeval:

  1. Te jätate tellimuse sellele lehele. Võite täitaüksikasjaliku küsimustiku või märkida ainult autonumbri – laeme kõik andmed alla riiklikest andmebaasidest. Võite ka lihtsalt jätta meile oma kontaktteabe.
  2. Meie ostujuht helistab teile. Täpsustame telefonivestluse käigus müüki antava avariilise auto üksikasjad ja karakteristikud ning määrame hindamisspetsialistiga kohtumise aja.
  3. Hindaja saabub teie juurde. Teie mugavuse huvides võime kohtumise kokku leppida puhkepäevaks või õhtuseks ajaks, et te ei peaks töölt eemale jääma. Meie ettevõte ostab autosid kokku üle riigi, nii et tuleme kohale igasse Eesti linna.
  4. Hindaja vaatab auto üle ja kujundab pakkumise. See võtab aega umbes 30 minutit. Meie hinnapakkumine on Eesti parim!
  5. Sõlmime lepingu. Kui hinnapakkumine teid rahuldab, vormistame otse «kapotil» ostu-müügilepingu. Leping (traditsiooniline ostu-müügileping varjatud tingimusteta) vastab kõigile Eesti seadustele.  
  6. Te saate raha. Arveldame teiega nii nagu teile sobib – kas «sulas» või pangaülekandega.
  7. Viime auto ära.

Kõik edasised omanikuvahetuse protseduurid ja muud «bürokraatlikud vintsutused» võtame enda kanda.

Miks tasub avariiline auto müüa just meile

Meie avariiliste autode kokkuost Eestis töötab selleks, et saaksite auto avariijärgselt müüa kiiresti ja tulusalt.

Arvutame hinna kõigest poole tunniga

Igasuguses seisukorras avariilise auto hindamine võtab aega kõigest pool tundi ja toimub kohapeal. Me ei hakka autot kusagile pukseerima ega andma «ekspertide» kätte. Meie töötajatel on piisavalt kogemusi, et hinnata auto seisukorda kohapeal.

Te saate raha samal päeval hindaja kohaletulekuga

Oleme valmis maksma teie auto eest sularahas või kui see on teile mugavam, kanname raha teie pangakontole kohe kohapeal ostu-müügilepingu sõlmimise hetkel. Seega ei ole tarvis oodata – te saate raha kohe täna.

Avariiliste autode kokkuost kõigis Eesti linnades

Tallinn ja selle äärelinnad, Narva, Tartu, Pärnu… Millises Eesti linnas te ka ei asuks – tuleme kohale ja ostame teie auto ära.

Igasuguses seisukorras avariiliste autode kokkuost

Isegi kui auto vajab remonti, mille hind on võrreldav uue sõiduki hinnaga, oleme valmis selle ära ostma kõrge hinnaga.

Parim hind turul

Oleme valmis tegema Eesti autoostuturu tulusaima hinnapakkumise. Veenduge ise – jätke meile tellimus kohe nüüd!

Autode kokkuost üle Eesti
Külasta meid Tallinnas:
Peterburi tee 71
+372 5858 0808