Avariiliste autode kokkuost Eestis

Carbuy

Kuidas auto kiirelt müüa CARBUY abil!

 1. Uuri turuhinda: CARBUY uurib turuhinda sinu eest, et anda sulle parim võimalik pakkumine.
 2. Valmista auto ette: CARBUY korraldab auto põhjaliku ettevalmistuse ise.
 3. Dokumendid korda: CARBUY aitab sul korda ajada kõik auto müügiga seotud dokumendid.
 4. Hinda oma auto väärtust: CARBUY hindab sinu auto väärtust objektiivselt ja professionaalselt.
 5. Tee põhjalikud fotod: CARBUY ostab sinu auto kiirmüügi korras, fotosid ei ole vaja et meelitada ostjate tähelepanu.
 6. Avalda müügikuulutus: CARBUY kiirmüügiga ei ole vaja maksta müügikuulutuse erinevatel platvormidel.
 7. Vasta huvitatutele: CARBUY ei kuluta sinu aega, saad raha auto eest samal päeval.
 8. Korralda proovisõidud: CARBUY hindab sinu kasutatud auto kohapeal 15-30minutiga.
 9. Läbirääkimised ja tehing: CARBUY juhib läbirääkimisi ja sõlmib auto kiirmüügi tehingu sinu ees.
 10. Auto üleandmine ja makse: CARBUY korraldab auto üleandmise ja tagab turvalise makse protsessi.

Kasutatud auto müük on lihtne!

Kui tahab ise tegeleda oma kasutatud auto müügiga, all leiad 10 sammu eduka tehingu saavutamiseks autoturul:

 1. Uuri turuhinda: Tee põhjalik uurimus sarnaste autode hindadest turul. See annab sulle aimu oma auto väärtusest ja aitab hiljem läbirääkimisi pidada.
 2. Valmista auto ette: Pane auto korralikult korda enne müümist. Pese see väljast ja seest, tee väiksemad remonttööd ning vaheta välja kulunud osad, kui vaja. Esinduslik auto jätab parema mulje ja suurendab müügivõimalusi.
 3. Dokumendid korda: Kogu kokku kõik auto müügiga seotud dokumendid. Kindlustuspoliis, registreerimistunnistus ja tehniline pass on vajalikud ostjale usaldusväärse tehingu tegemiseks.
 4. Hinda oma auto väärtust: Hindamiseks kasuta erinevaid veebipõhiseid hindamistööriistu või konsulteeri professionaalsete hindajatega. See aitab sul saada ülevaate oma auto turuväärtusest.
 5. Tee põhjalikud fotod: Tee kvaliteetsed fotod oma autost erinevate nurkade alt. Selged ja detailiderohked pildid aitavad köita potentsiaalsete ostjate tähelepanu.
 6. Avalda müügikuulutus: Kasuta erinevaid platvorme, nagu veebikuulutuste portaalid, foorumid ja sotsiaalmeedia, et levitada oma auto müügikuulutust. Lisaks kasuta selles sõbralikku ja selget keelt, mainides olulisi detaile ja võimalikke lisasid.
 7. Vasta huvitatutele: Ole valmis vastama huvitatud ostjate päringutele. Vastutades kiiresti ja professionaalselt, lood usaldust ja näitad, et oled tõsiselt müügihuviline.
 8. Korralda proovisõidud: Kui potentsiaalsed ostjad soovivad proovisõitu teha, ole selleks valmis. Veendu, et proovisõit toimuks ohutult ning et sul on olemas vajalikud kindlustused.
 9. Läbirääkimised ja tehing: Kui oled saanud ostjalt sobiva pakkumise, alusta läbirääkimisi. Jää kindlaks oma soovitud hinnale, kuid ole samas avatud kompromissidele. Kui jõuate kokkuleppele, sõlmi tehing ja vormista kõik vajalikud dokumendid.
 10. Auto üleandmine ja makse: Enne auto üleandmist veendu, et kogu müügisumma on laekunud. Vormista müügileping ning tee kindlaks, et ostja on valmis auto registreerima oma nimele. Korralda auto üleandmine vastavalt kokkuleppele ning lõpetuseks kontrolli, et kõik vajalikud dokumendid oleksid üle antud.

Vali CARBUY kui soovid oma kasutatud autost lahti saada, kiirmüük toimub juba samal päeval

Sa ei pea muretsema pikaleveninud müügiprotsesside, reklaamimise või potentsiaalsete ostjatega kohtumise pärast. Meie teeme sinu jaoks kõik raske töö ära.

Vali CARBUY ja naudi lihtsat ja muretut müügikogemust.

Autode kokkuost üle Eesti
Külasta meid Tallinnas:
Peterburi tee 71
+372 5858 0808